Polski Serwer RPG - Psiur

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-26 21:03:55

HarnasWLKP
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-26
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Podanie na strażaka.

Witam chciał bym dołączyć do PSP na serwerze [dblpt]D

Offline

#2 2017-04-29 18:23:08

EnD
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-27
Liczba postów: 3
Windows 8.1Chrome 57.0.2987.133

Odp: Podanie na strażaka.

Witam chcial bym dolaczyc do PSP

Offline

#3 2017-12-10 18:09:09

VirtualX
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-10
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.12.2883.75

Odp: Podanie na strażaka.

Wiek: Aktualnie posiadam 12 lat.
Imię: Mam na imię Mateusz.
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie.
Opisz krótko swoją osobę: Jestem Mateusz na codzień jestem w miarę miłym człowiekiem, dopóki nie strace cierpoliwośći.Interesuję się służbami mundurowymi takimi jak np. Ochotnicza Straż Pożarna oraz Pąnstwowa straż pożarna. Na codzień chodzę do szkoły podstawowej w mojej miejscowosci,która leży nieopodal Rzeszowa w wojewódzstwie Podkarpackim. Od dziecka krecą mnię służby ratunkowe tak jak,np. Straż Pożarna oraz Polcija. Medycyna oczywiśćie też ale nie tak bardzo jak te dwie wymienione. Oczywiście szybko się uczę,zawsze jak coś robię to skończe to. Zawsze staram wykonywać pracę jak najlepiej czyli zawsze na 100%. Dawałbym dobry przykład dla graczy,a jak się dostane i bedę liderem  dawał bymakademi. Na codzień grałbym ok. 3-4h bo wiadomo żeby nie opusić się w nauce i żeby mieć czas na inne atrakcje.
Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Chciałbym odgrywać Role Play w ciale strażaka na serwerze PSR i myślę że to w miarę dobra okazja spróbować moich sił w pracy PSP.
Dlaczego właśnie to Ty zasługujesz na to stanowisko?: Myślę że zasługuję,ponieważ jestem w miarę można powiedzieć ogarnięty,byłem w PSP.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
badboys - maleimpresje - inlife - calisiabike - findyourpet